Οι υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι του Μιχάλη Γκούζια

gkouzias-syndyasmosΤο ψηφοδέλτιο με τους υποψήφιους Τοπικούς Συμβούλους ανά Τοπική Κοινότητα για τον συνδυασμό «Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Ραδοβυζινών» με τον Γκούζια Μιχάλη.

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ
  1. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΕΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  4. ΣΙΩΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΟΧΩΡΙΟΥ
  1. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  4. ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΕΝΤΖΙΚΟΥ
  1. ΒΑΚΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΥΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ
  1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΑΡΙΟΥ
  1. ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΜΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΧΟΜΟΙΡΙΟΥ
  1. ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΗΣ
  1. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ
  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΓΙΑ
  2. ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  1. ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  3. ΜΑΝΑΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗΣ
  1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΑΦΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΦΟΡΤΟΤΗΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΥΡΓΟΥ
  1. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΤΣΙΟΥΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΙΑΝΩΝ
  1. ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  2. ΠΑΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΣ
  1. ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
  2. ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΧΗΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΩΝ
  1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΡΕΒΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΤΣΙΑΝΩΝ
  1. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΧΟΥΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΙΑΣ
  1. ΜΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΙΓΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΛΑΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Για τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους μπορείτε να διαβάσετε εδώ