• Αρχική
  • Επικαιρότητα
  • Τελευταία Νέα
  • Το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού 'Ανοιχτοί Ορίζοντες' - Περ. Μίγδος

Το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού 'Ανοιχτοί Ορίζοντες' - Περ. Μίγδος

periklis-migdos

Το πλήρες ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ» Ανεξάρτητη Ενωτική Δημοτική Κίνηση - Δήμου Γεωργίου Καραϊσκάκη Άρτας Μίγδος Περικλής του Αχιλλέα (υποψήφιος Δήμαρχος).


Εκλογική Περιφέρεια Γεωργίου Καραϊσκάκη
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Βασιλάκη                 

Κωνσταντινιά   

Θεοφάνης και Χρυσούλα

Σπουδάστρια

2

Βασιλάκη   

Μαρία                                   

Θεοφάνης και Βασιλική

 Πτυχιούχος Οικονομικών Καθηκόντων - Νοσηλεύτρια         

3

Καλαμπόκης  

Παναγιώτης



Νικόλαος

Ελεύθερος επαγγελματίας – πρώην Αντιδήμαρχος



4

Καπάρος

Βασίλειος

Γαβριήλ

Συνταξιούχος Αστυνομικός



5

Κωστάκης

Ευάγγελος

Ιωάννης

Συνταξιούχος Αστυνομικός

6

Μίγδος

Νικόλαος

Δημήτριος

Ελεύθερος επαγγελματίας

7

Μπολοβίνας

Θωμάς

Ηλίας

Ελεύθερος επαγγελματίας

8

Νάκος

Αυγερινός

Λάμπρος

– Συνταξιούχος Ταχυδρομικός

9

Ράμμου

 Αναστασία (Νατάσσα)

Παναγιώτης

Απόφ. ΤΕΙ – Διοίκηση και Διαχείριση ΄Εργων

10

Σαγάνη

Ελευθερία

Νικόλαος

Οικιακά

11

Σάτος

Θωμάς

Νικόλαος

Ηλεκτρολόγος – Ηλεκτρονικός – Δημόσιος Υπάλληλος

12

Σταμάτη - Μουζοπούλου

Ευαγγελία (Λίτσα)

Βασίλειος

Οικιακά

13

Σοφούρης

Νικόλαος

Σπυρίδων

Ελεύθερος επαγγελματίας

14

Στέργιος

Παντελής

Γεώργιος

Απόφοιτος ΤΕΙ Τηλεπληροφορικής

15

Φελέκης

Γεώργιος

Απόστολος

Έμπορος

16

Χήτας

Βασίλειος

Ευάγγελος

Ελεύθερος επαγγελματίας – πρώην Αντιδήμαρχος



             
Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Βάκκα              

Σταυρούλα (Ρούλα)

Θεοφάνης

Ξενοδοχειακή Υπάλληλος – Πρόεδρος Συλλόγου Βελεντζικού

2

Βρατσίστας

Κωνσταντίνος

Παύλος

Συνταξιούχος ΟΤΕ

3

Καμπέρη   

 Ιλιάδα                                 

Γεώργιος

Δικαστική υπάλληλος

4

Καραμπίκας

Ευάγγελος

Σπυρίδων

Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός – πρώην Δήμαρχος Ηρακλείας



5

Καυκιάς

Δημοσθένης

Ανδρέας

Ελεύθερος επαγγελματίας

6

Κλάγκος

Γεώργιος

Σπυρίδων

Υπάλληλος ΔΕΗ



7

Κλάγκος

Κωνσταντίνος

Σωτήριος

Ελεύθερος επαγγελματίας

8

Μπούργου

Ελένη

Γεώργιος

Οικιακά

9

Πλακούτσης

Παναγιώτης

Λάμπρος

Ελεύθερος επαγγελματίας



10

Χούσος

Ευάγγελος

Δημοσθένης

Ελεύθερος επαγγελματίας


Εκλογική Περιφέρεια Τετραφυλίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Αμασλίδης   

 Ιπποκράτης

Γεώργιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Αντωνάκης

Αιμίλιος

Ηλίας

Στέλεχος Υπουργείου Οικονομικών ( ΣΔΟΕ )

3

Γεροδήμος     

Αλέξανδρος

Ελευθέριος

Ελεύθερος επαγγελματίας

4

Γεωργαλής  

Νικόλαος

Αθανάσιος

Συνταξιούχος ΟΑΕΕ

5

Γρίβας

Νικόλαος

Κωνσταντίνος

Συνταξιούχος Αγρονόμος

6

Δήμος

Κωνσταντίνος

Γεώργιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

7

Ζανιάς

Αντώνιος

Δημήτριος

Εργολάβος Δημοσίων και Ιδιωτικών έργων

8

Κουρτέσας

Γεώργιος

Λάμπρος

Πολιτικός Μηχανικός & Οικονομολόγος – Πρόεδρος Ομοσπονδίας Ραδοβυζινών ΄Αρτας

9

Κουφούλης

Νικόλαος

Αθανάσιος

Ηλεκτρολόγος

10

Μανοδήμου - Σαγάνη

Μαρία

Παναγιώτης

Μάνατζερ επιχειρήσεων

11

Μπαφατάκης

Ευστράτιος

Απόστολος

Συνταξιούχος ΙΚΑ

12

Οικονόμου

Γεώργιος

Αλέξανδρος

Πρώην Τραπεζικός – Λογιστής – Σύμβουλος Επιχειρήσεων

13

Σακκά

Αικατερίνη

Απόστολος

Αρχαιολόγος - Μουσειολόγος/Διαχείριση Πολιτισμικών Πόρων

14

Τζουμανίκας

Χρήστος

Γεώργιος

Υπάλληλος Δ.Ο.Υ. ΄Αρτας – Πρόεδρος Συλλόγου Καστανιάς

15

Χαρτσιλή

Αμαλία

Γρηγόριος

Εκπαιδευτικός – Νηπιαγωγός

16

Ψυλλιάς

Κωνσταντίνος

Αριστείδης

Ελεύθερος επαγγελματίας


Τοπική Κοινότητα Άνω Καλεντίνης
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

 
1

Κιφοκέρης   

  Στυλιανός

Γεώργιος

Αγρότης

2

Κλάγκος         

Δημήτριος

Νικόλαος

Σιδεράς

 
3

Πλακούτση        

Ιωάννα

Αθανάσιος

Νοσηλεύτρια

 
4

Πλακούτσης  

Χαράλαμπος

Γεώργιος

Συνταξιούχος Αστυνομικός

 

Τοπική Κοινότητα  Αστροχωρίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Γιάννη

Γεωργία

Πέτρος

Απόφοιτος Πληροφορικής

2

Γιάννης

Χρήστος

Κωνσταντίνος

Συντ/χος ΟΓΑ

3

Δήμος

Γεώργιος

Ιωάννης

Συντ/χος Λιμενικός


Τοπική Κοινότητα  Βελεντζικού
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Μπιζέκης

Σπυρίδων

Χριστόφορος

Αστυνομικός

2

Πέτσας

Χρήστος

Δημήτριος

 Ιδιωτικός Υπάλληλος         


Τοπική Κοινότητα  Δημαριού
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Μαλτέζος 

Αριστοτέλης

Φώτιος

Οικοδόμος

2

Μάμμος

Ηλίας

Νικόλαος

Οικοδόμος

3

Προκοπίδου – Μανιώτη                  

Πηνελόπη

Κωνσταντίνος

Ελεύθερος επαγγελματίας

4

Τάτσης

Βασίλειος                                      

Γεώργιος

Συνταξιούχος ΙΚΑ


Τοπική Κοινότητα  Διασέλλου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Κατσαρός     

Σωτήριος 

Θεοφάνης

Αστυνομικός

2

Κατσαρού  

Βασιλική    

Χρήστος

Νοσηλεύτρια

3

Τσιγαρίδας   

Ευάγγελος

Κωνσταντίνος

Οικοδόμος

4

Φλώρος      

Θεοφάνης

Ευάγγελος

Μελισσοκόμος


Τοπική Κοινότητα  Διχομοιρίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Βασιλείου - Ντούβαλη

Ευαγγελή

Κωνσταντίνος

Νοσηλεύτρια

2

Νάκος    

Νικόλαος

Θωμάς

Ελεύθερος επαγγελματίας

3

Νάκος                    

 Σπυρίδων               

Παναγιώτης

Στέλεχος Μ.Μ.Ε.

                
Τοπική Κοινότητα  Ελάτης
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Λάϊος

Κυριάκος

Σωτήριος

Κτηνοτρόφος – Ελεύθερος επαγγελματίας

2

Τσουμάνης

Αριστείδης

Γεώργιος

  Δημοτικός υπάλληλος       


Τοπική Κοινότητα  Καστανέας
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Γεωργιάδης

Ιωάννης

Κωνσταντίνος

Συνταξιούχος Αστυνομικός

2

Θεοδωρής

Λάμπρος

Ευάγγελος

Ελεύθερος επαγγελματίας

3

Μπούκας

Χρήστος

Ιωάννης

Αγρότης

4

Παπαδάκου

Γεωργία

Λάμπρος

Ιδιωτική Υπάλληλος


Τοπική Κοινότητα  Κλειδίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Γώγος

Κωνσταντίνος 

Γεώργιος

Γεωργοκτηνοτρόφος

2

Δήμητσας   

Νικόλαος  

Θωμάς

Δημόσιος  Υπάλληλος

3

Μανιφάβα – Γράδου                       

Χριστιάνα    

Ευστάθιος

Ελεύθερος επαγγελματίας

4

Μανιφάβας

Χρήστος 

   Λάμπρος

Ιδιωτικός υπάλληλος


Τοπική Κοινότητα  Μεγαλόχαρης
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Ρούσσα                                              

Ελένη

Χριστόφορος

Αγρότισσα

2

Φορτοτήρας

Γρηγόριος

Αναστάσιος

Αγρότης


Τοπική Κοινότητα  Μεσοπύργου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Βιλαέτης

Γεώργιος

Θεοφάνης

Κτηνοτρόφος

2

Γιαννούχος

Ευθύμιος

Στυλιανός

Αγρότης         

3

Καράλης

Δημήτριος

Χρύσανθος

Εργολάβος οικοδομών

4

Φώτου – Στασινού                           

Αφροδίτη 

Κωνσταντίνος

Οικιακά


Τοπική Κοινότητα  Μηλιανών
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Ντίκας       

Λεωνίδας

Σεραφείμ

Ελεύθερος Επαγγελματίας

2

Παλαιοδήμου

Λαμπρινή

Αθανάσιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Παππάς

Απόστολος

Παντελής

Αγρότης

4

Πατήλας

Δημήτριος

Ευάγγελος

Οικοδόμος


Τοπική Κοινότητα  Πέτρας
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Λάμπρος

Ευάγγελος

Γεώργιος

Αγρότης

2

Μαλτέζου

Ελένη

Θωμάς

Οικιακά

3

Σταμούλης

Ευριπίδης

Ευάγγελος

Αγρότης

4

Τάτσης

Δημήτριος

Θεοχάρης

Ελεύθερος Επαγγελματίας


Τοπική Κοινότητα  Πηγών
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Γρέβια - Καλοχέρη

Χρυσούλα

Παναγιώτης

Ελεύθερος Επαγγελματίας

2

Δήμος                          

Ηλίας

Γεώργιος

Οικοδόμος

3

Καπερώνης

Χρύσανθος

Γεώργιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

4

Σιώτας   

Γεώργιος

Θεοφάνης

Οικοδόμος


Τοπική Κοινότητα  Ρετσιανών
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Χούσος

Σπυρίδων

Δημήτριος

Ηλεκτρολόγος

2

Χούσου

Όλγα

Ευάγγελος

 Νοσηλεύτρια        


Τοπική Κοινότητα  Σκουληκαριάς
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡ/ΜΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ

1

Αυγέρης

Ιωάννης

Ευάγγελος

Αγρότης

2

Μάνου - Μπάκου

Μαρία

Θεοφάνης

Δημόσια υπάλληλος

3

Μπελής

Θεοφάνης

Δημήτριος

Ελεύθερος επαγγελματίας

4

Πλακιά

Χριστίνα

Ελευθέριος

Νοσηλεύτρια